jakie lotnisko najblizej centrum londynu

jakie lotnisko najblizej centrum londynu

Dowiedz się, jak Buff swój tyłek w dwóch minut dziennie

Butts, jak wiesz, w najróżniejszych kształtach i rozmiarach, a nie trzeba mi snuć cały kalejdoskop tych odmian - codziennie je zobaczyć!

Wiele z nich nie jest w dobrym stanie, a ich właściciele są zwykle łagodnie lub ostro zmieszany ich stanu flubberness. Wiele oczywiście nie są nawet świadomi, ponieważ nigdy nie widziałem obrazu siebie od tyłu - jeśli mieli oni chcą coś z tym zrobić!

Nie muszą być w ten sposób i mogę pokazać, jak tylko dwóch minut dziennie Ty też możesz mieć Trim, trwałą i atrakcyjną tyłu. Tak, tylko dwie minuty każdego dnia można stonować swój kształt tyłek - i można to zrobić w łóżku! Oczywiście, nie trzeba tego robić w łóżku - można to zrobić praktycznie dowolnym miejscu i czasie - w rzeczywistości chciałbym zachęcić cię do pociągu się regularnie ćwiczyć, aż stanie się nawykiem. To wszystko zależy wokół skurczu mięśni, w łóżku, kiedy pierwszy raz obudzić jest dobrym miejscem, aby rozpocząć.

jakie lotnisko najblizej centrum londynu

Zacznij od posiadania dobrego rozciągnięcia na relaks. Można to zrobić poprzez rozciąganie normalnie czy jest lepszy sposób, na plecach, chwycić swoje łóżko głowy / kolejowego i weź się delikatnie wzdłuż, poruszając biodrami powoli z boku na bok, jak przejść. To również rozciąga kręgosłup. Stop kiedy twoja głowa jest w kontakcie z płyty głównej!

Teraz toczyć na swoim przodu, obróć głowę w prawo, szerzyć swoją prawą nogę trochę i krzywe w kolanie. Lewa ręka w dół boku i prawą rękę pod brodą (będzie chciał tam naturalnie). Jesteś gotowy, aby rozpocząć.

Zaciska się mocno mięśnie w lewym policzku. Być może będziesz musiał ćwiczyć kilka razy, aż pojawi się to dobrze i to przychodzi łatwo. Następnie zwolnić i zacisnąć ponownie. Carry na powtarzanie tego, zaciska i zwolnić, zacisnąć i zwolnić aż pojawi się rytm dzieje.
Artykuł napisany przez: