jakie lotnisko jest najwieksze na swiecie

jakie lotnisko jest najwieksze na swiecie

Carry-On Airline bagażu i Moje 2 minuty do sukcesu

Każdy kto mnie zna wie, że nie podoba mi usiedzieć na długo. Podczas pracy przy biurku, biorę częste przerwy, aby wstać i rozprostować. To poprawia moją kondycję i pomaga mi utrzymać ostrość. Nie znaczy, że nie mogę się zrelaksować - Mogę siedzieć na plaży godzinami. Ale mnie w długim spotkaniu lub na długim locie samolotem, a ja szybko stają się niespokojne i niewygodne.

Latem ubiegłego roku, znalazłem się na dziewięciu godzinach lotu czerwonych oczu z Amsterdamu do Nairobi. Nie jest zbyt daleko do podróży, zdałem sobie sprawę, że musi coś zrobić lub Musiałbym ciężką rwa kulszowa dni. Ponieważ był to początek długo planowany urlop, afrykańskie safari i chciałem przyjechać w dobrej kondycji iw dobrym nastroju.

Komfort był tylko 2 minuty

Mój plecak, nadziewane w górną półkę, która odbyła się tego, co postrzegane jako rozwiązanie, nadmuchiwane poduszki do siedzenia miałem zapakowane na długie przejażdżki jeepem bylibyśmy biorących poprzez Tanzanii i Kenii. Poprosiłem mój mąż Tom mi pomóc wyciągnąć poduszkę z odpowiedzią mojego pack.Tom do mojej prośby było podręcznikowym mąż po:

"Czy jesteś pewien, że chcesz ciągnąć tę poduszkę z pakietu?"

Podczas gdy jego pytanie może brzmieć rozsądnie nieznajomego, trzynaście lat małżeństwa pozwoliły mi szybko przetłumaczyć:

"Teraz, gdy jesteśmy w pozycji siedzącej z naszych napojów, czasopism i gazet, jesteś pewien, że chcesz mi wstać, ciągnąć swoją paczkę z narzutem, wziąć wszystko spływy kajakowe kaszuby z niego i odkopać przebicia poduszkę ukryty w samym dnie, tak więc można sprawdzić, czy dzięki niej będzie można bardziej komfortowo? i czy jesteś pewien, że chcesz mi odłożyć swoją pracę, rozpiąć mój pas, wstań i idź sobie tyle trudu, tylko trzeba wstać znowu, jak tylko mam rozliczane z powrotem, i powtórzyć proces przepakować poduszkę i schował? "

Artykuł napisany przez: