jakie lotnisko jest najblizej zakopanego

jakie lotnisko jest najblizej zakopanego

Chcesz zdać prywatnego pilota Checkride

W celu, aby stać się prywatnym pilotem, najpierw trzeba wziąć, a potem asa swoje checkride. Jeśli tak, to FAA wystawi certyfikat uprawniający rozpocząć działalność na własną rękę i niezależne od certyfikowanego instruktora lotu. To miejsce, gdzie zaczyna się prawdziwa zabawa.

Jednak checkride to nie tylko testy, które można swobodnie przyjąć, a następnie przekazać. FAA jest dość surowe i drobiazgowe kim idą do tych przyznawanych certyfikatów. Trzeba by udowodnić im, że jesteś rzeczywiście zasługuje na nich otrzymuje pozwolenie na lot i stać się częścią ogólnego przemysłu lotniczego. Pamiętaj, że potrzeba więcej niż tylko surowego latającej umiejętności, aby stać się prywatnym pilotem. Są też inne cechy, które muszą być w stanie rozwijać i kultywować do swojej osobowości.

Gotowość

Po pierwsze, musisz być gotowy w dniu swojej checkride. Trzeba mieć wszystko, czego potrzeba, aby zaplanować lot oraz do uchwalenia planu lotu, gdy dzień nadejdzie. Musiałeś aktualizowane i wyczerpujących informacji, zwłaszcza o pogodzie w obszarze, w którym masz zamiar latać . Jeśli nie jesteś gotowy, to można natknąć się pewne rzeczy, które nie spodziewałem i nie przygotowują do. To może okazać się niebezpieczne i kosztowne, być szczery.

jakie lotnisko jest najblizej zakopanego

Bezpieczeństwo

Należy również rozwijać poczucie bezpieczeństwa za każdym razem wyjdzie latać. W rzeczywistości, muszą być bezpieczne we wszystkim, co robisz! Jako pilot, zostanie powierzone życiu. Nawet jeśli lecisz tylko w prywatnym charakterze, wciąż jesteś zobowiązany do przewozu pasażerów z wami każdy raz na jakiś czas. Jeśli nie jesteś bezpieczny, to jesteś oczywiście oddanie lud ten w trosce o bezpieczeństwo. FAA nie chce, że w charakterze pilota, więc jeśli widzą pilota, który ma potencjał, by stać Maverick Mitchell, to oni zaprzeczyć certyfikat nawet jeśli pilot był wyjątkowo umiejętnie latania.

Chęć Dowiedz się więcej

Last but not least, należy pielęgnować postawę do nauki. Pamiętaj, że technologia ciągle się zmienia. Jeśli nie jesteś w stanie nauczyć się lub są zbyt aroganccy, aby potwierdzić, że to, czego nauczyliśmy się nie wystarcza, to masz zamiar się z tyłu. Ponadto, jeśli jesteś zbyt pewny siebie, to odmówi samokształcenie lub badania na więcej informacji renderowania jesteś nieprzygotowany do egzaminu i po prostu wisi na szczęście zamiast zapewnienie, że zdasz prywatnego pilota checkride.

Nie ma potrzeby obawiać się prywatnego pilota checkride. Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji, sprawdź i pobierz swój wolny ebook zasobów Private Pilot Checkride.

Artykuł napisany przez: prace inżynierskie