jakie linie lotnicze obsluguja itake

jakie linie lotnicze obsluguja itake

Samoloty Back Up Avionics energii w przypadku uderzenia pioruna

W czasie niepogody lotnictwo staje się o wiele bardziej poważne. Kiedy lecą w złych warunkach pogodowych należy polegać na swoich instrumentach, a nie patrząc na zewnątrz. Podczas intensywnych burz możliwe jest trafienie piorunem, który mógłby od razu smażyć cały swój sprzęt elektroniczny. Jeśli nie widzą i nie mają instrumentów można łatwo stać się zdezorientowany i odczuwać skutki zawroty głowy.

Tak wielu z tych nowych instrumentów są płaskie wyświetlacze panelowe z paneli LED. Dlatego tablica przyrządów zawierająca podstawowe informacje mogłyby być prowadzone poza huk silnika i wyboistej-ności powietrza od złej pogody. Korzystając z energii drgań z silnika i harmonicznego rezonansu samolotu możemy zaoszczędzić energię z alternatora, a tym samym zaoszczędzić paliwo.

jakie linie lotnicze obsluguja itake

W nagłych przypadkach możemy dodatkowo skorzystać z wyboistej powietrze do zasilania świateł lądowania. Te potrzeby energetyczne będą pracować przy użyciu technologii indukcji elektromagnetycznej do ładowania kondensatora zamiast reflektorów roboczych od akumulatora lub alternatora. Obecnie istnieje kilka ładne mikro latarki wykorzystywane które można kupić, które stosują podobne techniki i są dostępne dzięki Everlite Latarka laboratorium badawczego technologii. Te mniejsze latarki pracować przez potrząsanie nimi przez około trzydzieści sekund i świecą przez około 6 minut, a świecą dość jasne, ponieważ korzystają one z bardzo jasne światło LED. Oto link do użytku domowego latarki:

http://www.modernoutpost.com/gear/details/ee_shakelight.html

jakie linie lotnicze obsluguja itake

Oto krótki film można oglądać online, aby zobaczyć, jak działa ta technologia.

http://www.modernoutpost.com/gear/movies/ee_forever.MPG

Proponuję używamy huk silnika i wyboista powi http://www.eskulap-zary.pl/specsList,90,chirurg-naczyniowy,PLetrzem zapala światła wnętrze samolotu w kokpicie i światła lądowania w nagłych wypadkach.
Artykuł napisany przez: koncentrator tlenu przenośny wynajem