gdzie jest stacja skm lotnisko chopina

gdzie jest stacja skm lotnisko chopina

Wszechstronność samolotów świeciły gdy dywizjon lub B-25s zostały wystrzelone z lotniskowca w Doolittle Raid na Tokio na początku 1942 roku.

Teatr Europejskiej

Martin B-26 Marauder, pierwotnie oddane do użytku w 1939 roku, rzeczywiście spadła więcej broni w teatrze europejskim niż B-17. Samolot przeszedł wiele redesigns zrobić, aby jego właściwości jezdne. Oryginalny wysokie skrzydło załadunku produkowane niepożądaną charakterystykę lotu, w tym niemożność utrzymania toru lotu z jednym silnikiem out. Przeprojektowanie skrzydła doprowadziły do ??jednego z najlepszych i najszybszych bombowców wojny. B-26 odnotowano jako wysoki latania sportowego samochodu zamachowca i załóg, że poleciał, i zrozumiał jego właściwości jezdne, bliskich samolotu.

Nasz następny wpis w tej kategorii, brytyjski Mosquito odbiera wyróżnienie. Co sprawiło, że tego specjalnego samolotu była jego budowa wszystkich naturalnych składników. Samolot został skonstruowany z lekkiego drewna z powodu braku metalu w Wielkiej Brytanii w czasie wojny. Samolot ten był w zasadzie nietykalny ze względu na jego szybkość. Mosquito był najszybszy samolot w europejskim teatrze, aż Niemcy wprowadziły Me 262 wszystkich myśliwca.

Najlepsze Lekkie Bombers:

Wszystkie wpisy z Teatru Europejskiego

Ju 87 Stuka, choć przestarzałe 1942 r Stuka umieścić strach w sercach sił lądowych atakowany przez tego samolotu. Stuka był powolny latania i upuścił broń, podczas gdy w najbliższej pionowego nurkowania, stosując 9 g (dziewięć razy siła grawitacji), wysuwaną, czasem blokowanie pilota. Aby zrekompensować tendencją do black out pilota samolot miał automatyczną kontrolę wyciąganie bardzo futurystyczny jak na swoje czasy. Aby samolot wydaje się bardziej groźny Niemcy dołączony powietrze sterowane syreny na statkach powietrznych do psychologicznego zastraszenia.
Artykuł napisany przez: