jakie lotnisko jest najblizej disneylandu

jakie lotnisko jest najblizej disneylandu

Moja odpowiedź była bez zastrzeżeń, "Tak! Nie jestem pewien, czy to będzie działać, ale warto spróbować. Dwie minuty zajmie nam to zrobić jest doskonałym kompromisem przez dziewięć godzin komfort."

Tom zgodził się niechętnie, a my pobierane i rozpakował torbę miałem tak starannie zapakowany zaledwie kilka godzin wcześniej.

Oto jak proste co ja wygodne okazały się:

1.Move stół taca i stojącej - 5 sekund 2.Pull dół pack - 15 sekund 3.Open pack - 10 sekund 4.Dig bezwzględnych, bardzo dna i pobrać poduszki - 20 sekund 5.Inflate poduszki - 20 sekund 6 ekoskóra na metry.Repack Wszystko - 35 sekund 7.Return paczka napowietrznych - 10 sekund 8.Sit kopie dół - 5 sekund

Łączny czas inwestowane - 120 sekund lub 2 minuty, przez 9 godzin komfortu. Cały proces wymaga znacznie mniej czasu niż Tom zabrał, żeby mnie zapytać, dlaczego tak naprawdę potrzebne, aby to zrobić i dlaczego to nie działa, nie mówiąc, że nie miał ochoty wstawać.

Zmiana jest prosta - Zmiana nie jest to, co twarde

Moje 2 minuty inwestycja opłaciła się 9 godzin komfortu. Każdy, w tym siebie, mogą ubiegać się moje doświadczenie poduszki do życia swoje marzenia zawodowe. Wszystko co musisz zrobić, to być gotów zainwestować swój czas i dzisiaj energię, aby zapewnić komfort jutro.

Unikać spędzać czas wymyślanie powodów, dla których nie możesz, nie będą lub nie powinien coś zrobić. PO PROSTU TO ZRÓB. Czy zmiana jest duża czy mała - prosty krok w kierunku komfortu (jak dostaję moje siedzisko) lub poważnych zmian w swojej karierze - że zmiana jest często zaledwie 2 minuty.

Robisz dzisiaj, co trzeba zrobić, aby inwestować w swoją przyszłość komfortu kariery? Albo czy zatrzymał się przed inwestowanie czasu, energii i pieniędzy, bo już przekonał się, że nie będzie działać czy będzie to zbyt trudne?

Czy opór zmianę, która jest tak prosty, ale pochodzi z nagród, które mogą być tak duże? Nieśmiałej myszy w książce Who Moved My Cheese zilustrować tę zasadę.
Artykuł napisany przez: