jakie linie lotnicze zabieraja psy

jakie linie lotnicze zabieraja psy Gdy pilot podejrzewa, że ??wake dotyka swojego samolotu po wylądowaniu, najbezpieczniejsze posunięcie jest wykonanie odejścia na drugi krąg lub nieudanego podejścia w celu przygotowania się do silniejszego turbulencji w śladzie aerodynamicznym w sprawie ponownego podejścia.

jakie linie lotnicze zabieraja psy

Z powiedział, że istnieją sposoby, aby zapewnić, że turbulencje budzenia unikano pierwszej kolejności. Począwszy od startu, odchodząc kilka minut później niż odlotem jeśli inny samolot bezpośrednio poprzedzone Ci to inteligentny pomysł, szczególnie w wietrzny dzień. Potem, gdy już odejść, unikać przekraczania tyłu i poniżej poprzedniego samolotu. Zamiast tego, spróbuj wspiąć się powyżej toru lotu samolotu lub nieznacznie odbiega od nawietrznej swojej drodze. Jeśli nie masz wyboru, ale do przekroczenia tyłu i poniżej ścieżki, próbować przełęcz na wysokości 1000 stóp lub więcej poniżej swój tor lotu. Po wylądowaniu, upewnij się, że twój punkt przyziemienia jest znacznie wyprzedza punktu przyziemienia poprzedzającego samolotu i zawsze wylądować dobrze przed ustępujący samolot osiągnie swój punkt obrotu. Jeśli lądowania za innego samolotu na podejściu przejścia, należy przejść nad jego toru lotu.

jakie linie lotnicze zabieraja psy

Unikanie turbulencji wiatru jest jednym z najważniejszych aspektów bezpieczeństwa dla dużych i małych samolotów podobne. Jeśli nie podejmiemy właściwe środki ostrożności, zawirowania wiatru może prowadzić do indukowanej przechylenie i odchylenie, które mogą być śmiertelne od startu lub lądowania. zawirowania wiatru jest codzienny aspekt latania. Ale chyba piloci zrozumieć, jak to działa, a więc jak uniknąć pozwalając mu uzyskać najlepsze z ich statków powietrznych, ich szanse przeżywa wywołanej przechylenie i odchylenie pozostają wysokie. Aby uzyskać więcej informacji na temat turbulencji wiatru i jak go uniknąć, należy odwiedzić apstraining.com.Są ekspertami w akrobacji i instruktorów szkolenia lotu wirowania / stall.

Artykuł napisany przez: Roboty Ziemne Łódź