jakie autobusy jada na lotnisko okecie

jakie autobusy jada na lotnisko okecie

Niektórzy ludzie z Wielkiej Brytanii będą na mnie zły za opuszczenie bombowiec Lancaster z tej grupy, co najlepsze. Powód, dla którego robi to ze względu na sposób samolot był używany głównie w samolotach ataku w nocy, podczas gdy B-17 i B-24 wziął na wroga w swoich atakach dziennych.

Pacific Teatr

W Teatrze Pacyfiku jest tylko jeden wybór, jeśli chodzi o najlepszy z klasy i chyba najlepszy z wojny. Boeing B-29 Super Forteca z jego niesamowitej dalekiego zasięgu, wysokiej zdolności wysokościowej, kabiną załogi ciśnieniem i zdalnie sterowane systemy artyleryjskie jest tylko pierwszym wyborem. Samolot służył od połowy 1940 roku oraz w 1950 roku. B-29 był tak dobrze zachowane, że wojsko rosyjskie kopiowane skonfiskowane modele samolotu aż do łat naprawczych na kadłubie i umieścić je w służbie przez wiele lat w okresie zimnej wojny. Tego samolotu można naprawdę stwierdzić, że zakończył wojnę, gdy spadły bomby atomowej w miastach Japonii.

Najlepsze średnie Bombers wojny:

jakie autobusy jada na lotnisko okecie

Gdy historycy spojrzeć na Air Wars II wojny światowej mają tendencję wychodzą wkład bombowców średnich. Rzucili tyle samo lub więcej rozporządzenie w sprawie wroga niż ciężkiego bombowca klasy. Istnieją dwa samoloty, które muszą zostać omówione w tej kategorii z wyróżnieniem jednej drugiej. Zacznijmy od omówienia na North American B-25 Mitchell.

Pacific Teatr

B-25 został zbudowany na początku 1940 roku. Było to zaawansowana konstrukcja jak na swoje czasy. Samolot mógł wykonać jako średni bombowiec wysokościach lub mogą być wyposażone w armaty i karabiny maszynowe i używany w trybie szturmowych. Ten samolot widział większość swojego obowiązku w Teatrze Pacyfiku, gdzie występował z wyróżnieniem. We wczesnych latach wojny był to jedyny samolot plandeki.eu/plandeki dostępne na odwet w Japonii w następstwie ataku na Pearl Harbor.
Artykuł napisany przez: http://www.lanista.pl/pl/